Среда, 12.12.2018, 23:51
| RSS
Главная | Каталог статей
Меню сайта
Категории раздела
статьи [155]
Нормативные документы Украины [45]
Нормативные документы Казахстана [4]
Накази Мінпраці та соцполітики [3]
Патенты [68]
Нормативные документы Российской Федерации [34]
клінічні протоколи лікування хвороб [19]
авторефераты диссертаций [4]
Нормативные документы Беларуси [21]
Нормативные документы СССР [19]
Полезные ресурсы
Мир лаборатории
Медицинский форум
МедЛабДиагностика
Туберкулез предстательной железы
Каталоги
Яндекс цитирования Рейтинг@Mail.ru
Статистика
Клиническая лабораторная диагностика
Главная » Статьи » Нормативные документы Украины

Про порядок направлення на стажування лікарів і їх наступного допуску до лікарської діяльності
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З
№ 48 від 17.03.93
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 квітня 1993 р.
за № 19

Про порядок направлення на стажування лікарів і їх наступного допуску до лікарської діяльності

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров'я, з метою встановлення єдиних кваліфікаційних вимог до осіб, які займаються медичною діяльністю,

I. ЗАТВЕРДЖУЮ:

Положення про порядок направлення на стажування лікарів, які не працювали за спеціальністю більше трьох років, і про порядок їх наступного допуску до лікарської діяльності (додається).

II. ПРОПОНУЮ:

Завідуючому відділом охорони здоров'я Ради Міністрів Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій прийняти зазначене Положення до керівництва.

III. НАКАЗУЮ:

Керівникам установ охорони здоров'я, що підпорядковані Міністерству охорони здоров'я України, прийняти зазначене Положення до керівництва і виконання.

IV. Вважати таким, що втратив чинність на території України, наказ Міністерства охорони здоров'я СРСР від 29.04.81 № 460.

Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Міністра В.Г.Передерія.
Міністр Ю.П.Спіженко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

охорони здоров'я України

17.03.1993 № 48

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

1 квітня 1993 р.

за № 19

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок направлення на стажування лікарів, які не працювали за спеціальністю більше трьох років, і про порядок їх наступного допуску до лікарської діяльності

1. Лікар, який не працює більше трьох років за конкретною лікарською спеціальністю, не може займатись лікарською діяльністю з цієї спеціальності і повинен бути направлений на стажування.

До стажу роботи з конкретної лікарської спеціальності відноситься період роботи на лікарських посадах, до роботи на яких допускаються лікарі даної спеціальності, а також навчання у клінічній ординатурі, аспірантурі, служба в Збройних Силах, приватна лікарська діяльність за цією спеціальністю, що здійснюється згідно з ліцензією, а також інші періоди, передбачені чинним законодавством.

2. Стажування лікарів здійснюється в інститутах удосконалення лікарів або на факультетах удосконалення лікарів при медичних інститутах і університеті.

3. Направлення лікарів на стажування здійснюється відділом охорони здоров'я Ради Міністрів Республіки Крим, управліннями охорони здоров'я обласних і Севастопольської міської державних адміністрацій, департаментом медицини та соціального захисту Київської міської державної адміністрації. Термін стажування від одного до шести місяців визначається лікарю у кожному випадку окремо органом охорони здоров'я, що направляє його на стажування. Перед направленням лікар на час стажування зараховується органом охорони здоров'я на посаду лікаря-стажиста в установу охорони здоров'я. Час стажування зараховується у стаж роботи з спеціальності.

4. Після закінчення стажування лікарі проходять атестацію на визначення знань та практичних навиків згідно з пп.2.1, 2.3 "Положення про порядок проведення атестації лікарів",затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.11.91 № 168.

5. Лікарю, який успішно пройшов атестацію, видається сертифікат встановленого зразка про присвоєння звання спеціаліста з конкретної лікарської спеціальності (додаток № 4 до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 21.11.91 № 168), який дає право займатись лікарською діяльністю за вказаною спеціальністю.

6. Лікарю, якому за результатами атестації відмовлено у присвоєнні звання спеціаліста з конкретної лікарської спеціальності, видається витяг з протоколу засідання комісії (затверджений наказом і завірений учбовим закладом) не пізніше трьох днів з моменту засідання комісії.

Рішення комісії про відмову лікарю у присвоєнні звання спеціаліста з конкретної лікарської спеціальності може бути оскаржене у Міністерство охорони здоров'я України протягом 14 календарних днів з моменту його затвердження наказом по учбовому закладу.

7. Лікарям за час стажування виплачується заробітна плата у розмірі посадового окладу лікаря-інтерна, іногороднім надається гуртожиток з оплатою, встановленою для лікарів-інтернів, виплачується вартість проїзду до місця стажування і назад, добові за час перебування у дорозі - за рахунок установи охорони здоров'я, що зарахувала його на посаду лікаря-стажиста.

Просмотров: 1098
Холодняк Любовь Владимировна
Хостинг от uCoz@Холодняк Любовь Владимировна